Zamknij okno Drukuj dokument

Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Pabianice powinien przyczynic sie do realizacji najważniejszych celów rozwojowych Gminy.

Głównym celem Planu jest zaprogramowanie działan samorzadu w dłuższej perspektywie czasowej. Dokument ten przyczynić się ma do realizacji strategicznych inwestycji poprzez koncentrację i optymalizację wykorzystania srodków własnych Gminy oraz maksymalne wykorzystanie dostepnych srodków z Funduszy Unii Europejskiej.

Plan Rozwoju Lokalnego zawiera przeglad najistotniejszych kwestii majacych wpływ na przyszłość Gminy, stanowiacych wspólna deklaracje woli osiagniecia celów społecznosci lokalnej.

Plan powstał przy udziale przedstawicieli władz Gminy, w tym grupy radnych Rady Gminy Pabianice wybranych przez Rade do pracy przy jego opracowaniu.

Plan Rozwoju Lokalnego jest niezbednym dokumentem przygotowujacym władze samorządowe do pozyskiwania srodków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego i Funduszu Spójności.

Jest to dokument otwarty, „kroczacy”. Na podstawie monitoringu i oceny będzie sie odbywała jego aktualizacja poprzez wpis nowych zadań lub dokonywanie korekt.

Załączniki

Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Pabianice na lata 2007-2013 (1MB)    

Metadane

Źródło informacji:Anna Chodasewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Mariusz Rzepkowski
Data wprowadzenia:2009-08-12 10:24:17
Opublikował:Mariusz Rzepkowski
Data publikacji:2009-08-12 10:37:30
Ostatnia zmiana:2009-08-12 10:37:56
Ilość wyświetleń:7278