Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Pabianice

Kolorowy pasek

Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Pabianice powinien przyczynic sie do realizacji najważniejszych celów rozwojowych Gminy.

Głównym celem Planu jest zaprogramowanie działan samorzadu w dłuższej perspektywie czasowej. Dokument ten przyczynić się ma do realizacji strategicznych inwestycji poprzez koncentrację i optymalizację wykorzystania srodków własnych Gminy oraz maksymalne wykorzystanie dostepnych srodków z Funduszy Unii Europejskiej.

Plan Rozwoju Lokalnego zawiera przeglad najistotniejszych kwestii majacych wpływ na przyszłość Gminy, stanowiacych wspólna deklaracje woli osiagniecia celów społecznosci lokalnej.

Plan powstał przy udziale przedstawicieli władz Gminy, w tym grupy radnych Rady Gminy Pabianice wybranych przez Rade do pracy przy jego opracowaniu.

Plan Rozwoju Lokalnego jest niezbednym dokumentem przygotowujacym władze samorządowe do pozyskiwania srodków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego i Funduszu Spójności.

Jest to dokument otwarty, „kroczacy”. Na podstawie monitoringu i oceny będzie sie odbywała jego aktualizacja poprzez wpis nowych zadań lub dokonywanie korekt.

Załączniki

Plan Rozwoju Lokalnego Gminy Pabianice na lata 2007-2013 (1MB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Anna Chodasewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Mariusz Rzepkowski
Data wprowadzenia:2009-08-12 10:24:17
Opublikował:Mariusz Rzepkowski
Data publikacji:2009-08-12 10:37:30
Ostatnia zmiana:2009-08-12 10:37:56
Ilość wyświetleń:7276